Ewa Stasiak

Fizjoterapeuta

fizjoterapeuta wrocław

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Terapia manualna tkanek miękkich.
Specjalizuję się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej oraz neurologicznej. Niedawno nawiązałam również współpracę z 1 KS Ślęza Wrocław (sekcja piłki nożnej).
W pracy z pacjentem kładę szczególny nacisk na diagnostykę, niezbędną do indywidualnej terapii oraz dobór jak najskuteczniejszych metod i procedur w leczeniu zdiagnozowanego przypadku. Skupiam się na leczeniu przyczyn, a nie wyłącznie zgłaszanych dolegliwości.
Swoich pacjentów staram się traktować jak równorzędnych partnerów i dbam o ich świadomy udział w procesie terapeutycznym. Moim celem jest także ich edukacja dotycząca ergonomii pracy oraz zdrowego i aktywnego stylu życia. Znajomość wymienionych poniżej metod fizjoterapeutycznych oraz ciągłe doszkalanie się, pozwalają mi stać się wszechstronnym fizjoterapeutą, który pomoże w likwidacji Twojego problemu.

Ukończone kursy:

Terapia manualna wg Briana Mulligana

Kinesiology Taping (kinesiotaping)

Kurs podstawowy koncepcji PNF

Podstawy terapii manualnej wg Kaltenborna i Evjentha

Podstawy integracji strukturalnej w oparciu o taśmy anatomiczne

Terapia punktów spustowych

Masaż tkanek głębokich

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

UMÓW WIZYTĘ

Zadzwoń do mnie – (71) 798-99-41 lub zostaw do siebie kontakt – oddzwonię

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

fizjoterapeuta wrocław

Ewa Stasiak

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta wrocław

Małgorzata Surtel

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta wrocław

Anna Jakubowska

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta lucyna starula

Lucyna Starula

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta wrocław

Zofia Batycka

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta wrocław

Inga Litwinowa

Fizjoterapeuta

Wizytówka
lekarz wroclaw

Łukasz Tyczyński

Fizjoterapeuta

Wizytówka
fizjoterapeuta wrocław

Róża Barteczka

Fizjoterapeuta

Wizytówka
Umowa z NFZ

Nasze atuty

Kompleksowa rehabilitacja

Rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja pourazowa, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja dzieci – leczenie skolioz, NDT-Bobath, rehabilitacja domowa, rehabilitacja ambulatoryjna (w przychodni). Oferujemy pełny zakres usług fizjoterapeutycznych – kinezyterapia, fizykoterapia, masaże.

Nowoczesne metody terapeutyczne

Rehabilitacja w naszym ośrodku prowadzona jest w oparciu o uznane metody terapeutyczne: pnf, terapia manualna, mckenzie, ndt-bobath, kinesiotaping. Dotyczy to zarówno Pacjentów prywatnych jak i  tych, których rehabilitacja jest w ramach nfz.

Rejestracja online

Dzięki rejestracji online można na bieżąco sprawdzać wolne terminy do poradni specjalistycznych i diagnostycznych oraz rezerwować wizyty (w ramach nfz oraz odpłatnie).

Bezpłatna diagnostyka

Pacjenci posiadający skierowania wystawione przez lekarzy pracujących w naszym centrum medycznym mogą korzystać bezpłatnie z badań diagnostycznych – USG, RTG, EMG.

Atrakcyjne ceny

Oprócz świadczeń w ramach NFZ mamy również usługi odpłatne. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny i promocje na zabiegi rehabilitacyjne.

Certyfikat ISO

Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości udzielanych świadczeń w centrum medycznym Multi-Med wdrożono system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001: 2009.

UWAGA!

Prowadzimy indywidualne zajęcia korekcyjne dla dzieci i młodzieży. Leczymy skoliozy i wady postawy.

UWAGA!

Wolne miejsca w poradni chirurgii ogólnej. Natychmiastowa realizacja skierowań w ramach NFZ!

SUPER OFERTA!

25% upustu na zabiegi fizykalne!