INFORMACJE DLA PACJENTÓW

INFORMACJE DLA PACJENTÓW

Umowy z NFZ w 2018r.

Centrum Medyczne Multi-Med realizuje umowy z NFZ w następujących zakresach:

  • rehabilitacja ambulatoryjna – konsultacje lekarskie i zabiegi rehabilitacyjne
  • rehabilitacja domowa – konsultacje lekarskie i zabiegi rehabilitacyjne
  • ortopedia – konsultacje lekarskie i zabiegi ortopedyczne
  • neurologia – konsultacje lekarskie
  • chirurgia ogólna – konsultacje lekarskie i zabiegi chirurgiczne

Pracownie diagnostyczne (RTG, USG, EMG) realizują bezpłatnie skierowania wystawione w poradniach specjalistycznych Multi-Med (neurologicznej, ortopedycznej, chirurgii ogólnej). Dotyczy to skierowań wystawionych podczas konsultacji lekarskiej odbywającej się w ramach umowy z NFZ.

Rejestracji można dokonać bezpośrednio w przychodni osobiście lub za pomocą osób trzecich, a także telefonicznie oraz pocztą elektroniczną.

Podstawą rejestracji i wpisania na listę oczekujących jest aktualne skierowanie.

Na podstawie jednego skierowania Pacjent może się zarejestrować tylko w jednej placówce udzielającej świadczenia w danym zakresie.

Skierowanie nie jest wymagane w stanach nagłego zagrożenia zdrowia lub życia!

Skierowanie na zabiegi rehabilitacyjne,  traci ważność, jeżeli nie zostanie zarejestrowane w zakładzie rehabilitacji w terminie 30 dni od daty wystawienia.

Pacjent wpisany na listę oczekujących do świadczenia specjalistycznego udzielanego w  ambulatoryjnej opiece specjalistycznej (AOS)  musi w ciągu 14 dni roboczych dostarczyć oryginał skierowania, inaczej zostanie skreślony z listy oczekujących.

Prosimy o stawienie się nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną wizytą. Pacjenci rejestrowani są na konkretną godzinę! NIE obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”!

Jeśli pacjent nie zgłosi się w wyznaczonym terminie, zostanie skreślony z listy oczekujących.

Nasze atuty

Kompleksowa rehabilitacja

Rehabilitacja kręgosłupa, rehabilitacja pourazowa, rehabilitacja neurologiczna, rehabilitacja dzieci – leczenie skolioz, NDT-Bobath, rehabilitacja domowa, rehabilitacja ambulatoryjna (w przychodni). Oferujemy pełny zakres usług fizjoterapeutycznych – kinezyterapia, fizykoterapia, masaże.

Nowoczesne metody terapeutyczne

Rehabilitacja w naszym ośrodku prowadzona jest w oparciu o uznane metody terapeutyczne: pnf, terapia manualna, mckenzie, ndt-bobath, kinesiotaping. Dotyczy to zarówno Pacjentów prywatnych jak i  tych, których rehabilitacja jest w ramach nfz.

Rejestracja online

Dzięki rejestracji online można na bieżąco sprawdzać wolne terminy do poradni specjalistycznych i diagnostycznych oraz rezerwować wizyty (w ramach nfz oraz odpłatnie).

Bezpłatna diagnostyka

Pacjenci posiadający skierowania wystawione przez lekarzy pracujących w naszym centrum medycznym mogą korzystać bezpłatnie z badań diagnostycznych – USG, RTG, EMG.

Atrakcyjne ceny

Mamy do zaoferowania bardzo atrakcyjne ceny zarówno na zabiegi rehabilitacyjne jak i konsultacje lekarskie czy badania diagnostyczne – USG, RTG, EMG.

Certyfikat ISO

Mając na uwadze ciągłą poprawę jakości udzielanych świadczeń w centrum medycznym Multi-Med wdrożono system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001: 2015.

UWAGA!

Prowadzimy indywidualne zajęcia korekcyjne dla dzieci i młodzieży. Leczymy skoliozy i wady postawy.

UWAGA!

Wolne miejsca w poradni chirurgii ogólnej. Natychmiastowa realizacja skierowań w ramach NFZ!

SUPER OFERTA!

25% upustu na zabiegi fizykalne!